Захворіло у світі
6,065,624
Померло у світі
369,274
Вилікувалось у світі
2,566,642
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
В аеропорту Вільнюса поставили ялинку, змайстровану з конфіскованих у пасажирів предметів

В аеропорту Вільнюса поставили ялинку, змайстровану з конфіскованих у пасажирів предметів

Найчастіше пасажири через незнання хочуть пронести газові балончики і ножиці

В аеропорту Вільнюса поставили ялинку, змайстровану з конфіскованих у пасажирів предметів
фото Luko Balandžio / 15min

Напередодні свят аеропорт Вільнюса вибрав незвичайний спосіб нагадати пасажирам про предмети, які заборонено перевозити в літаках. Адміністрація встановила в приміщенні аеропорту ялинку, споруджену з конфіскованих у пасажирів предметів – переважно ножиць, ножів і іграшкової зброї, пише www.15min.lt.

Різдвяна ялинка висотою півтора метра в зоні вильоту привернула увагу міжнародних ЗМІ, про що написали BBC, французьке агентство AFP і американська New York Post.

Ідею такої незвичайної ялинки придумав однин з начальників зміни. «Він думав, куди ж можна подіти заборонені предмети, відібрані в пасажирів аеропорту», – заявив директор Департаменту безпеки і безпеки аеропортів Литви Відас Кшан.

Ножиці, ножі з лезами довжиною понад 6 см, порожні патрони, пластикові іграшки, що імітують зброю, викрутки, запальнички перетворилися на зелену «ялинку». Її верх прикрашений «зірочкою», зробленою зі скріплених сирних ножів.

Найчастіше в мандрівників конфісковують газові балончики, але їх не можна перевозити ні в ручній поклажі, ні в зареєстрованому багажі, за словами Кшана. Також часто зустрічаються гострі предмети, ножі з довгими лезами та іграшкова імітація будь-якого виду зброї, яку не можна брати з собою в літак зі зрозумілих причин.

Нагадаємо, Євросоюз побив рекорд за кількістю авіа перельотів у цьому році, кількість яких перевищила мільярд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті