Захворіло у світі
11,622,741
Померло у світі
538,079
Вилікувалось у світі
6,302,689
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Сервіс Robinhood запустив можливість інвестувати в Apple та Amazon від $1

Сервіс Robinhood запустив можливість інвестувати в Apple та Amazon від $1

Дроблення акцій потенційно може відкрити інвестування ще більшій кількості людей

Сервіс Robinhood запустив можливість інвестувати в Apple та Amazon від $1
фото pixabay.com

Фінтех-стартап Robinhood запустив можливість купувати цінні папери частинами – користувачі зможуть придбати 0,000001 акції великої компанії, наприклад, Amazon, Apple або Disney. Мінімальний поріг інвестицій складе $1, пише Forbes.

Зокрема, у п'ятницю 13 грудня місяця одна акція Amazon коштувала $1760,3, Apple – $271,5, Disney – $147,8.

«Одна з наших ключових цінностей полягає в тому, що участь – це сила. Все, що ми робимо, базується на цій ідеї. Ми віримо, що дроблення акцій потенційно може відкрити інвестування ще більшій кількості людей», – сказав Tech Crunch співкерівник Robinhood Влад Тєнєв.

На початку наступного року Robinhood також запустить функцію автоматичного реінвестування дивідендів і можливість складати розклад автоматичного інвестування в акції, повідомляється в блозі компанії.

Robinhood дозволяє торгувати акціями без комісії. Разом з Тєнєвим у 2014 році сервіс запустив інший випускник Стенфордського університету – Байджу Бхатт. В ході останнього інвестиційного раунду в липні компанія була оцінена в $7,6 млрд, повідомляв Bloomberg.

У серпні сервіс покупки акцій частками з порогом входу $1 запустив стартап Revolut. Revolut також не стягує з користувачів комісію, але поки що функція доступна тільки власникам карти Revolut Metal, а вони за ексклюзивний статус платять 13,99 євро в місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті