Кличко презентував проєкт Генерального плану столиці

Кличко презентував проєкт Генерального плану столиці

Він передбачає будівництво 28,6 млн кв. м житла за 20 років

Кличко презентував проєкт Генерального плану столиці
Мер Києва Віталій Кличко
Фото: пресслужба КМДА

Мер Києва Віталій Кличко презентував проєкт Генерального плану столиці, який стане предметом громадських слухань та обговорень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Генеральний план створюється не на рік чи на два. Це – глобальне бачення реалізації основних напрямків стратегії розвитку міста. Проект того, яким ми бачимо в подальшому вигляд і розвиток Києва, що сьогодні представить інститут Генплану, – це своєрідна матриця. Далі, вже на початку наступного року, стартують громадські слухання і обговорення. За результатами яких до проекту будуть вносити корективи, пропозиції киян. Врахують зауваження громадськості. У слуханнях зможуть взяти участь усі небайдужі кияни», – підкреслив Кличко.

Він висловив очікування, що іноземні та вітчизняні експерти поділяться досвідом, нададуть рекомендації та поради.

«Ми розуміємо, що будуть зауваження до проекту. Готові врахувати рекомендації, внести корективи. Розуміємо, що буде і багато політики навколо цієї теми. Скажу більше, чимало людей взагалі не вірили, що буде представлений проект Генплану! Але, знаєте, систематизувати весь той безлад, що відбувався в столиці десятиліттями, – це теж нелегка і не одномоментна справа. Тому сьогодні – це тільки перший крок до ухвалення Генплану столиці. І ми його робимо!», – наголосив Кличко.

Як повідомив для Інтерфакс-Україа начальник КП «Інститут генерального плану м.Києва» Сергій Броневицький, проєкт генплану передбачає будівництво 28,6 млн кв. м житла за 20 років. Також, за прогнозами, чисельність постійного населення через 20 років в Києві складе 3,8 млн осіб. Житло пропонується будувати в комплексі з дитсадками, школами та інший соціальною інфраструктурою.

Раніше повідомлялось, що у Києві з’являться окремі стоянки для таксі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію