Захворіло у світі
1,118,921 особа
Померло у світі
58,937 осіб
Вилікувалось у світі
226,769 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Тимчасова заборона на покупку обладнання Huawei у США може стати постійною

Тимчасова заборона на покупку обладнання Huawei у США може стати постійною

Запропонований законопроєкт заборонить уряду використовувати кошти для допомоги операторам в придбанні телекомобладнання компанії

Тимчасова заборона на покупку обладнання Huawei у США може стати постійною
фото www.flickr.com/photos/142872259@N05/47942468192

Палата представників США прийняла законопроект, який не дозволить уряду використовувати кошти для допомоги операторам в придбанні телекомунікаційного обладнання Huawei. Поряд з цим інше обладнання, яке становить загрозу національній безпеці, також заборонено відповідно до проекту «Закону про захищених і надійних мережах зв'язку». Про це повідомляє Gizmochina.

Коментуючи це, Френк Паллоне-молодний, голова комітету по енергетиці та торгівлі, представники Грег Уолден , Доріс Мацуї  і Бретт Гатрі, сказали, що цей крок має вирішальне значення для захисту американських бездротових мереж від «зловмисного іноземного втручання».

Вони також додали, що «такі компанії, як Huawei та філії, становлять собою серйозну загрозу для комерційних інтересів та безпеки Америки, оскільки багато інших постасальників послуг значною мірою покладаються на своє обладнання».

За відповідний законопроєкт залишилось проголосувати Сенату. Якщо він буде прийнятий, Федеральна комісія по зв’язку не надаватиме кошти операторам для придбання обладнання у Huawei. Він також вимагає, щоб влада допомогла дрібним операторам знизити будь-яке підозріле «мережеве обладнання».

Нагадаємо: днями США та КНР уклали «дуже велику» першу фазу торгової угоди, яка передбачає скасування  потенційних  американських мит на китайські товари, Китай зобов’язався збільшити закупівлю американської сільгосппродукції.

До цього ЗМІ повідомили, що hеспубліканці і демократи в обох палатах Конгресу США узгодили формулювання законопроекту, що передбачає заборону на виключення Huawei  з чорного списку американського Міністерства торгівлі.

Як стало відомо, китайська Huawei позбулася всіх американських компонентів при виробництві своїх смартфонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію