Fiat Chrysler та PSA Peugeot оголосили про злиття

Fiat Chrysler та PSA Peugeot оголосили про злиття

Угоду ще мають схвалити антимонопольні органи

Fiat Chrysler та PSA Peugeot оголосили про злиття
фото www.flickr.com/photos/spilmane/6874787238

Автовиробники PSA Peugeot і Fiat Chrysler у середу, 18 грудня, оголосили про своє злиття. Наразі вони доопрацьовують усі умови для злиття за принципом «50 на 50». У разі успіху їхня компанія може стати четвертим за величиною автовиробником у світі. Злиття ще мають затвердити антимонопольні органи. Про це повідомляє DW.

У спільній заяві компанії повідомили, що нову групу очолить генеральний директор PSA Карло Таварес, а очільник Fiat Chrysler Джон Елканн буде головою ради директорів об'єднаної компанії. Її назва ще невідома. Так само представники компаній ще не оголосили, на платформі якої з двох компаній будуть вироблятися машини нового автовиробника.

Нова група вже планує продавати 8,7 млн авто на рік. Більшими за ці обсяги продажу мають лише Volkswagen, Toyota та французько-японська група Renault-Nissan.

Нова група матиме річний оборот у майже 170 млрд євро та річний прибуток від операцій у понад 11 млрд євро – без компаній Magneti Marelli та Faurecia.

До групи PSA Peugeot належать компанії Citroën, Faurecia, Peugeot Motocycles, Banque PSA Finance, Peugeot Citroën Moteurs (PCM), Process Conception Ingénierie (PCI), DS Automobiles. У 2017 році група придбала німецьку компанію Opel та британську Vauxhall.

Корпорація Fiat Chrysler володіє компаніями Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Lancia, Ram Trucks, Abarth, Mopar і SRT, Maserati, COMAU, Magneti Marelli і Teksid. 

Fiat Chrysler одного разу вже намагався об'єднатися з французьким Renault, щоб створити третю за величиною в світі автогрупу, але переговори закінчилися провалом. Після багатомісячних дискусій, Fiat Chrysler в червні несподівано відкликав свою оферту про злиття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті