Британський прем’єр Джонсон заборонив своїм міністрам брати участь у форумі в Давосі

Британський прем’єр Джонсон заборонив своїм міністрам брати участь у форумі в Давосі

Пріоритети Великобританії на першому місці

Британський прем’єр Джонсон заборонив своїм міністрам брати участь у форумі в Давосі
фото DR

Британский прем'єр Борис Джонсон заборонив міністрам бути присутнім на Всесвітньому економічному форумі, який традиційно пройде в Давосі наступного місяця, оскільки він намагається зміцнити позицію партії серед виборців, пише The Guardian.

За словами джерела на Даунінг-стріт, прем'єр-міністр, який також не поїде на цей форум, хоче зосередитись на пріоритетах британського народу.

«Основна увага буде приділена здійсненню Brexit до 31 січня. Саме це ми і обіцяли, а не Давос», – сказало джерело.

Після парламентських виборів, які пройшли минулого тижня і продемонстрували блискучу перемогу партії Джонсона, прем’єр заявив на своєму першому засіданні уряду, що міністри повинні будуть працювати «24 години на добу», щоб створити «народний уряд».

Джонсон зазначив, що міністри повинні працювати, щоб виправдати сподівання виборців.

«Перші 100 днів були дуже зайняті. Ви пам'ятаєте, що це був дуже шалений час. Але ви ще нічого не бачили, друзі. Нам доведеться працювати ще старанніше, тому що у людей дуже високий рівень очікувань, і ми повинні їх виправдати», – сказав Джонсон.

Нагадаємо, Борис Джонсон привів свою партію до перемоги на виборах 2019 року під гаслом «Даєш Brexit!». При цьому посилив «відцентрові сили» в Шотландії і Північній Ірландії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло