Місія ООН надала список країн, які голосували проти резолюції про права людини в Криму
За списком можна простежити, на владу яких країн впливає Росія

На засіданні Генеральної Асамблеї ООН прийняли резолюцію про захист прав людини в анексованому Росією Криму. Документ, зокрема, закликає припинити переслідування активістів на півострові, звільнити всіх незаконно затриманих громадян України. Також резолюція засуджує практику призову кримчан в російську армію, передає Радіо Свобода.
Місія України в ООН оприлюднила список країн, які голосували проти резолюції про захист прав людини Криму.
Зокрема, резолюцію не підтримали:
- Вірменія, Білорусь, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, КНДР, Еретрії, Гвінея, Індія, Іран, Казахстан, Киргизстан, М'янма, Нікарагуа, Філіппіни, Росія, Сербія, Судан, Сирія, Уганда, Венесуела та Зімбабве.
Таблиця голосування за кримську правозахисну резолюцію в ГА ООН / Voting results re the #UNGA draft resolution on the human rights in #Crimea pic.twitter.com/z8UtAeDLwZ
– UKR Mission to UN (@UKRinUN) December 18, 2019
Раніше в МЗС України заявили, що в анексованому Криму «постійно порушуються» права українців і кримських татар. У відомстві зазначили, що «на даний момент в Криму за сфабрикованими звинуваченнями затримано не менше 35 кримських татар».
У вересні цього року ООН оприлюднила першу доповідь генерального секретаря Антоніу Гутерріша про порушення прав людини в Криму. Зокрема, в доповіді були відображені ключові аспекти порушення цивільних і політичних прав жителів півострова.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].