Суд визнав банкрутом «Дружківський машинобудівний завод» Ахметова
Госпсуд Донецької області відкрив ліквідаційну процедуру

17 грудня Госпсуд Донецької області визнав банкрутом ПАТ «Дружківський машинобудівний завод», кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов та відкрив ліквідаційну процедуру. Про це пише Finbalance.
Згідно з судовими матеріалами, провадження в справі про банкрутство заводу було відкрите в січні 2018 року за ініціативою Управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області.
Ухвалою Госпсуду Донецької області від 01.11.2018 було затверджено реєстр вимог кредиторів підприємства, в який включені в тому числі вимоги Пенсійного фонду (16,3 млн грн), Промінвестбанку (84,5 млн грн), ТОВ «Фінансова компанія «Арсенал» (759,9 млн грн), ПрАТ «Єнакієвський металургійний завод» (100 млн грн), ПАТ «Науково-виробнича компанія «Гірничі машини» (112,3 млн грн), ДФС (37 млн грн).
При цьому суд серед іншого відмовив ліквідатору «Всеукраїнського банку розвитку» у визнанні кредитором боржника на суму 389,8 млн грн.
ПАТ «Дружківський машинобудівний завод» – виробник гірничошахтного обладнання, пов`язаний з Corum Group (раніше холдинг називався «Гірничі машини») – підрозділом СКМ, що спеціалізується на виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також проектуванні і будівництві шахт та інших інфраструктурних об’єктів.
В пресслужбі Corum Group заявили, що «Дружківський машинобудівний завод» не банкрут».
«Наразі ТОВ «Корум Дружківський машинобудівний завод» працює на повну потужність, забезпечує робочими місцями близько 2000 співробітників, платить податки в бюджет. Відносно ж ПАТ «Дружківський машинобудівний завод» з ініціативи ПФУ була відкрита процедура банкрутства і 17.12.2019 ПАТ «Дружківський машинобудівний завод» визнано Госпсудом банкрутом, стартувала процедура ліквідації, яка триватиме 12 місяців відповідно до законодавства України», – зазначається у повідомленні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].