ЄБРР надасть 10 млн євро кредиту українському виробнику кормів для домашніх тварин «Кормотех»

ЄБРР надасть 10 млн євро кредиту українському виробнику кормів для домашніх тварин «Кормотех»

Фінансування є частиною більш широкої інвестиційної програми, що включає в себе будівництво нового заводу в Литві і розширення діяльності групи в Україні

ЄБРР надасть 10 млн євро кредиту українському виробнику кормів для домашніх тварин 	«Кормотех»
Фото: pixabay.com

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалив кредит у 10 млн євро українському виробнику кормів для домашніх тварин «Кормотех» на будівництво нового заводу в Литві. Про це повідомляє пресслужба ЄБРР.

Відзначається, що це фінансування є частиною більш широкої інвестиційної програми, що включає в себе будівництво нового заводу в Литві і розширення діяльності групи в Україні.

«У рамках проекту «Кормотех» підтримає розширення спеціалізованої ветеринарної освіти по всій Україні для покращення перспектив роботи молодих фахівців із віддалених районів», – йдеться у повідомленні.

«Кормотех» випускає продукцію під чотирма торговими марками: Гав! – корми для собак, Мяу! – корми для котів, Сlub 4 Paws (колишній Клуб 4 лапи) – корми для собак та котів вищої якості, Optimeal – корми для собак та котів вищої якості з пребіотиками, ягодами та травами, спрямованими на зміцнення імунітету тварини (з'явився у 2013 році).

Нагадаємо: «Кормотех» у 2018 році заявив, що побудує завод у Литві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло