Захворіло у світі
116,540,466
Померло у світі
2,588,789
Вилікувалось у світі
65,879,182
Захворіло в Україні
1,401,228
Померло в Україні
27,022
Вилікувалось в Україні
1,196,520
Грального бізнесу під виглядом «лотерей» не буде – Гончарук

Грального бізнесу під виглядом «лотерей» не буде – Гончарук

Уряд скасував відповідні положення щодо розповсюджувачів лотерей в ліцензійних умовах

Грального бізнесу під виглядом «лотерей» не буде – Гончарук
Олексій Гончарук
фото www.facebook.com/PMHoncharuk

Прем'єр Олексій Гончарук заявив, що грального бізнесу під виглядом лотерей в Україні не буде завдяки рішенню Кабміну. Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні Уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Міністри проголосували за скасування відповідних положень щодо розповсюджувачів лотерей в ліцензійних умовах», – зазначив він.

За словами Гончарука, тепер заклади з гральними автоматами не зможуть нелегально працювати під виглядом державних лотерей, прикриваючись договорами передорученнями на розповсюдження державних миттєвих лотерей.

Також він заявив, що дав доручення Нацполіції «сьогодні ж почати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу», а Державній фіскальній службі – «організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей».

Нагадаємо: напередодні Верховна Рада відправила на повторне перше читання низку законів про «державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті