«Оператор ГТС» підписав угоду для поставок газу з Угорщини

«Оператор ГТС» підписав угоду для поставок газу з Угорщини

Міжоператорська угода набере чинності з 1 січня 2020 року

«Оператор ГТС» підписав угоду для поставок газу з Угорщини
фото www.facebook.com/tsoua2020

Оператори газотранспортних систем України та Угорщини – ОГТСУ і FGSZ – 20 грудня підписали міжоператорську угоду про точки приєднання між країнами, яка набере чинності з 1 січня 2020 року. Про це з посиланням повідомляє пресслужба  «Оператора ГТС України».

«Ми домовились про умови співпраці у точках з’єднання Берегове та Берегдароц, що повністю відповідають правилам транскордонного співробітництва та законодавству ЄС», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з  з 1 січня 2020 року в точці з’єднання Берегове також застосовуватимуться стандартні правила ведення бізнесу, які до цього були заблоковані для інших користувачів мережі довгостроковим контрактом з «Газпромом».

«Таким чином, новий оператор ГТС вже має угоди про взаємодію із Польщею, Румунією та Угорщиною. Переговори про подібні контракти зі Словаччиною та Молдовою наразі ведуться у щоденному режимі, і, як очікується, будуть підписані найближчим часом», – повідомляє пресслужба.

Нагадаємо: раніше цього місяця ТОВ «Оператор ГТС України» і румунський оператор Transgaz підписали технічну угоду про взаємодію у відповідності до європейських правил з 1 січня 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію