Ще одна країна заборонила Uber

Ще одна країна заборонила Uber

Колумбійський регулятор розпорядився зупинити роботу міжнародної компанії в межах суперечки з місцевим оператором таксі Cotech

Ще одна країна заборонила Uber
фото Shutterstock

Управління промисловості та торгівлі уряду (SIC) Колумбії розпорядився зупинити роботу міжнародної компанії Uber в межах суперечки з місцевим оператором таксі Cotech. Про це повідомляє IBT.

Як встановив SIC, Uber надавала індивідуальні послуги громадського пасажирського транспорту, створюючи пропозицію і надаючи зазначену послугу користувачам. Такі дії призвели до порушення правил, що регулюють ринок, створення значної переваги на ринку і відтоку клієнтури Cotech.

Суд встановив, що Uber порушила ринкові правила. Рішення, як зазначається, набирає чинності негайно.

Ця новина з’явилась всього через два дні після того, як влада Німеччини наказала компанії припинити надавати свої послуги з тих самих причин. До цього лондонський транспортний регулятор відмовився надати Uber дозвіл на продовження роботи.

Видання пише, що Uber має значну присутність в Колумбії, тому це рішення, безумовно, стане серйозною перепоною для компанії. В крані сервіс нараховує 88 000 партнерів-водіїв, активна база користувачів складає 2,3 млн.

Uber заявила, що оскаржуватиме рішення суду, оскільки вважає, що воно є несправедливим і «порушує Міжамериканську конвенцію про права людей».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло