Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
На Галапагоських островах введено надзвичайний стан через аварію баржі з дизпаливом

На Галапагоських островах введено надзвичайний стан через аварію баржі з дизпаливом

Співробітники нацпарку намагаються вберегти пам’ятку ЮНЕСКО від забруднення нафтопродуктами

На Галапагоських островах введено надзвичайний стан через аварію баржі з дизпаливом
Twitter Parque Galápagos

Уряд Еквадору в понеділок, 23 грудня, ввів режим надзвичайної ситуації на островах Галапагос після аварії баржі майже з 2500 літрами дизельного палива на борту в районі острова Сан-Крістобаль, передає Deutsche Welle.

Ці острови з 1987 року включені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО через їх унікальні природні об'єкти.

Співробітники національного парку, розташованого на території островів, повідомили в Twitter, що в районі місця аварії встановлені захисні бар'єри і використовуються абсорбенти для поглинання фракцій нафти.

У міністерстві охорони навколишнього середовища Еквадору в свою чергу запевнили в тому, що ситуація знаходиться під контролем.

«Ми робимо термінові дії для зниження екологічного ризику через катастрофу баржі Orca», – написав глава міністерства Рауль Ледесма Уерта.

Баржа затонула 22 грудня біля пірсу на острові Сан-Крістобаль, після того як під час навантаження на неї впав підйомний кран. Члени екіпажу врятувалися, один з них отримав поранення.

Острови Галапагос відомі завдяки своїм ендемічним видам флори і фауни. Тут мешкає безліч тварин, що перебувають під особливою охороною: зелені і слонові черепахи, морські ігуани, галапагоські пінгвіни. У 1835 році цей регіон відвідав Чарльз Дарвін. Зроблені на Галапагосі спостереження стали для нього імпульсом до створення еволюційної теорії походження видів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті