Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Тьютори програм MBA навчили медіа розбиратися у бізнес-процесах на рівні з власниками компаній

Тьютори програм MBA навчили медіа розбиратися у бізнес-процесах на рівні з власниками компаній

У Києві завершилась освітня програма «Як говорити з топ-менеджерами однією мовою. Основи бізнесу для журналістів та медіа-менеджерів»

Тьютори програм MBA навчили медіа розбиратися у бізнес-процесах на рівні з власниками компаній
Фото: PRESSZVANIE

У Києві завершилась освітня програма «Як говорити з топ-менеджерами однією мовою. Основи бізнесу для журналістів та медіа-менеджерів». Проєкт ініціювали премія для журналістів PRESSZVANIE та освітня платформа House of Knowlegde, що представляє програму МBA Единбурзької бізнес-школи.

Відбір до навчальної групи пройшли 23 журналіста, шеф-редактора та продюсера ЗМІ. Курс складався з управлінських тем, що зазвичай формують академічну програму MBA для СEO та топ-керівників: економіка, маркетинг, бухгалтерський облік, проєктний менеджмент, інновації, HR, лідерство. Навчання тривало 2,5 місяці. Викадали курс тьютори програм МВА.

Тьютори програм МВА навчили медіа розбиратися у бізнес-процесах на рівні з власниками компаній

«Головне – це люди. У вас може бути найкраща стратегія і кращий будинок в світі. Але якщо ви не підкорили серця і уми людей, які з вами працюють – ваша стратегія ніколи не втілиться в життя. Люди не купують у клоунів», – поділився досвідом засновник та СЕО Creative States Ілля Кенігштейн.

Розмовляючи про виклики, які стояли перед власниками бізнесів, і ролі СЕО в компаніях майбутнього, Руслан Рудницький, директор зі стратегії «Смарт-Холдинг», розповів, як розпізнати економічну кризу.

«Ключовим сигналом початку кризи стане корекція фондового ринку США. З огляду на той факт, що сьогодні економіка США перебуває на піку, відкат «назад» може стати досить болючим. Деякі експерти навіть проводять паралелі з Великою депресією 1929 року. Все це буде відбиватися на економіці України, особливо на її експортоорієнтованих галузях, що роблять істотний внесок у національний ВВП. Наприклад, металургія і АПК», – говорить він.

Разом з ними, на випускний після програми до журналістів завітали директор компанії IT-Enterprise Олег Щербатенко, радник офісу реформ Кабінету міністрів Лариса Мудрак, ресторатор та власник стейкхауса BEEF meat&wine Руслан Шибаєв. 

По закінченню нетворкінг сесії журналісти отримали сертифікати про успішне завершення курсу.

Нагадаймо: Mind.ua за підтримки платформи Скажи.ua продовжує на постійній основі грантову програму на розслідування, що розкривають моделі зловживань з боку чиновників і великого бізнесу, а також особливості російської гібридної війни та її впливу на економіку. Апліканти можуть отримати до 1000 євро на розслідування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті