Авто «під ключ» – ARX уклав партнерство з West Auto Hub
Реклама

Авто «під ключ» – ARX уклав партнерство з West Auto Hub

Тепер до традиційного пакету послуг West Auto Hub додався ще й страховий поліс

Цей матеріал також доступний російською
Авто «під ключ» – ARX уклав партнерство з West Auto Hub

Страхова компанія ARX розпочинає співпрацю з WEST AUTO HUB – найбільшим комплексом на Західній Україні, що надає автолюбителям послуги «під ключ». Це сервіс придбання автомобіля в ЄС або США – в одній локації клієнту запропонують послуги з купівлі, оплати, перегонки та розмитнення автомобіля. Тепер до пакету послуг додався ще й страховий поліс. Прямо на місці за кілька хвилин можна оформити обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ОСЦПВ і страхування «КАСКО».

«Ми пишаємося, що наші компанії стали партнерами для надання більш сприятливого і легшого комплексного оформлення автомобілів для наших клієнтів. Наша турбота про клієнтів завжди стоїть на першому місці, тому ми раді, що наші цілі  збігаються з цілями компанії WEST AUTO HUB», – відзначає директор волинської регіональної дирекції компанії ARX Ліна Черчук.

ARX – незмінний лідер у сегменті КАСКО протягом 10 років. За 9 місяців 2019 року сума зібраних премій склала близько 989 млн грн, це кращий результат на страховому ринку України. При цьому за сумою виплат ARX також посідає перше місце – близько 452 млн грн.

Нещодавно у компанії з'явився новий сервіс – «Автоцивілка Все включено» – це комплексний пакет автострахування, який складається з класичного поліса ОСАЦВ, добровільного страхування цивільної відповідальності з додатковим покриттям від 50 000 до 1 000 000 гривень, а також страхового покриття по КАСКО на суму 130 000 грн.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті