Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Канадський телеканал вирізав із «Один вдома-2» епізод з Трампом

Канадський телеканал вирізав із «Один вдома-2» епізод з Трампом

Дирекція каналу пояснила своє рішення суто фінансовими причинами

Канадський телеканал вирізав із «Один вдома-2» епізод з Трампом
"Один вдома-2", скрін-шот

Канадський телеканал СВС вирізав сцену з Дональдом Трампом з популярної різдвяної комедії «Один вдома-2». Фільм показували в різдвяні свята. Рішення телеканалу здивувало глядачів, пише ВВС.

Дирекція телеканалу пояснила, що справа не в політиці, а в грошах. Нібито з 2-годинного фільму було вирізано 8 хв часу заради реклами, в тому числі «під ніж» потрапив і епізод з Трампом, роз'яснив представник СВС Чак Томпсон.

«Сцену з Дональдом Трампом і ще кілька інших вирізали з фільму, оскільки жодна з них за сюжетом не важлива. Ці купюри були зроблені в 2014 році, коли ми вперше отримали на нього права і ще до того, як Трамп став президентом», – виступив на захист рішення телеканалу Томсон.

У фільмі Трамп з'являється на кілька секунд в фойє шикарного нью-йоркського готелю Plaza Hotel, де головний герой Кевін, якого зіграв Маколей Калкін, запитує у нього, де реєстраційна стійка

«Далі по коридору і ліворуч», – така єдина репліка Трампа, який у той час був відомим бізнесменом і власником готелю.

Сам Трамп називав фільм великим різдвяним хітом і говорив, що для нього було великою честю знятися в ньому.

«Я знявся в [фільмі] «Один вдома-2». Багато хто регулярно мені це пригадує, особливо в різдвяний період. Вони кажуть, особливо діти: «Я тільки що бачив тебе в кіно». Вони більше мене помічають в кіно, ніж просто по телевізору. Але це хороший фільм, і я був молодший, м'яко кажучи. І це була честь – знятися в ньому», – сказав президент США.

Рішення прибрати епізод з Трампом із фільму викликало критику прихильників американського президента. Син Трампа, Дональд Трамп-молодший, назвав цей крок «жалюгідним і нікчемним».

Сам Трамп пізніше теж відгукнувся на цю новину, написавши в Twitter, що цей «фільм вже ніколи не стане колишнім (жартую!)».

Трамп не раз знімався в ролі самого себе, зокрема в таких фільмах, як «Зразковий самець» (Zoolander) і «Привиди цього не роблять» (Ghosts Can not Do It).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті