Пентагон рекомендує видалити TikTok з телефонів, щоб захистити особисту інформацію

Пентагон рекомендує видалити TikTok з телефонів, щоб захистити особисту інформацію

Міноборони США вважає популярну китайську соцмережу «кіберзагрозою»

Пентагон рекомендує видалити TikTok з телефонів, щоб захистити особисту інформацію
pixabay

Армія США заборонила своїм солдатам користуватися популярною китайською соцмережею TikTok, щоб не допустити витоку особистої інформації .

Про це повідомляє Military.com.

Пентагон офіційно рекомендує військовослужбовцям «з обережністю ставитися до програм, перевіряти телефони щодо наявності незвичайних і небажаних текстів», а також видалити TikTok, щоб «уникнути витоку особистої інформації».

Речниця Армії,  підполковник Робін Очоа назвала  TikTok кіберзагрозою та заявила, що «ми не допускаємо цього на державних телефонах».

Нагадаємо, наприкінці жовтня сенатори Том Коттон та Чак Шумер, попросили американських службовців розвідки розслідувати, чи TikTok не загрожує національній безпеці США.

Вони заявили, що стурбовані збором особистих даних на платформі і тим, що Китай може піддавати цензурі контент, який бачать користувачі США. Вони також припустили, що TikTok може стати ціллю для іноземних компаній з метою впливу.

«Маючи понад 110 мільйонів завантажень тільки в США, TikTok є потенційною загрозою, яку ми не можемо ігнорувати», – написали сенатори в комітет з розвідки.

У листопаді Уряд США почав розслідування стосовно того, чи не загрожує китайський сервіс TikTok національній безпеці, побоюючись, що компанія може піддавати цензурі політичний контент і мати доступ до особистих даних.

У грудні американська армія офіційно рекомендувала своїм військовослужбовцям видалити TikTok зі своїх телефонів. Аналогічне розпорядження видало також керівництво ВМС США.

TikTok – китайська соціальна мережа, яка дає можливість створювати короткі музичні відео, прямі ефіри й обмінюватися повідомленнями. За даними Business Of Apps, до кінця 2018 року додаток TikTok для iOS встановили більше 800 млн окристувачів.

Як повідомляв Mind, студентка Каліфорнійського коледжу подала позов проти додатку TikTok через імовірну передачу її особистих даних на сервери в КНР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті