Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Студентка із США позивається до TikTok через таємну передачу її особистих даних на сервери в КНР

Студентка із США позивається до TikTok через таємну передачу її особистих даних на сервери в КНР

Дівчина стверджує, що навіть не заводила обліковий запис в додатку, він зробив це за неї сам

Студентка із США позивається до TikTok через таємну передачу її особистих даних на сервери в КНР
фото www.flickr.com/photos/internetsehat/46119247825

Студентка Каліфорнійського коледжу подала позов проти додатку TikTok, оскільки за її словами компанія таємно передає дані користувачів на китайські сервери. Хоча сама компанія запевняє, що не зберігає там таких даних. Про це пише Reuters.

Ця проблема може ще погіршити і так хитке становище TikTok, який належить китайській Beijing ByteDance Technology Co, але працює за межами КНР та має багато прихильників серед американської молоді. На початку листопада уряд США вирішив провести розслідування стосовно того, чи не загрожує китайський сервіс TikTok національній безпеці, побоюючись, що компанія може піддавати цензурі політичний контент і мати доступ до особистих даних.

У позові, поданому в окружний суд США по північному округу Каліфорнії, американка Місті Хонг заявила, що вона завантажила TikTok в березні цього року,але облікового запису не створювала. Через певний час дівчина помітила, що додаток самостійно створив акаунт і заповнив її профіль, використовуючи її персональні та, навіть, біометричні дані.

У позові наголошується, що дані студентки TikTok передав на два китайських сервери – bugly.qq.com и umeng.com. Як пише видання, Bugly  належить китайському гіганту Tencent , а Umeng  – Alibaba Group.

У позові також зазначається, що в TikTok вбудований вихідний код китайського розробника веб-сервісів Baidu і код китайської рекламної служби Igexin, що дозволяє розробникам встановлювати шпигунські програми на смартфон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті