Захворіло у світі
6,658,334
Померло у світі
391,588
Вилікувалось у світі
2,886,183
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Нідерланди офіційно відмовилися від назви «Голландія»

Нідерланди офіційно відмовилися від назви «Голландія»

Так уряд країни хоче позбутися від непривабливих асоціацій та розподілити туристичні потоки

Нідерланди офіційно відмовилися від назви «Голландія»
pixabay

З 1 січня 2020 року Нідерланди офіційно відмовилися від використання слова «Голландія» для назви держави. Про це повідомляє радіостанція NOS.

Відтепер держустанови, навчальні заклади та ЗМІ мають використовувати виключно назву «Нідерланди». Нововведення стосується також і національної збірної з футболу.

Відмова від назви має сприяти формуванню  уніфікованого національного бренду та стерти кліше, за яким назва «Голландія» асоціюється в туристів з наркотиками та проституцією, зазначили в МЗС Нідерландів.

Натомість уряд хоче закріпити за Нідерландами статус «відкритої, креативної та інклюзивної країни», пояснили у відомстві.

Нідерланди часто називають «Голландією», тоді як  Південна та Північна Голландія – це лише дві з дванадцяти провінцій сучасних Нідерландів, які, щоправда, здавна були найрозвиненішими і тому найбільш відомими за межами країни.

Відмовившись від назви «Голландія», влада країни хоче перерозподілити туристичний потік і знизити навантаження на Амстердам, Гарлем та Гаагу.

Як повідомляв Mind, Нідерланди планують відновити конкурс карикатур на пророка Мухаммеда, скасований минулого року через протести мусульманських вірян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті