Офіс Генпрокурора добиратиме штат не з прокурорської системи

Офіс Генпрокурора добиратиме штат не з прокурорської системи

Процедура набору буде такою ж, як під час атестації прокурорів ГПУ

Офіс Генпрокурора добиратиме штат не з прокурорської системи
Руслан Рябошапка
Фото: УНІАН

Офіс генерального прокурора 20 січня 2020 року розпочне прийом документів від кандидатів з-поза системи органів прокуратури на більше 200 вакансій. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

«Вперше українці не з прокурорської системи зможуть стати прокурором органу найвищого рівня. Процедура набору буде такою ж, як під час атестації прокурорів ГПУ», – йдеться у повідомленні.

За словами генпрокурора Руслана Рябошапки, з 2500 співробітників Генпрокуратури після проходження атестації і оновлення структури залишається 1500 працівників. До вересня 2020 року планується завершити переатестацію всіх прокуратур в Україні.

В Офісі генерального прокурора працюватимуть 610 прокурорів.

Нагадаємо: 2 січня 2020 року розпочав свою роботу новий Офіс генпрокурора.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло