У Зеленського спростували заяву Dr. Alban, що президент допоміг йому в’їхати в Україну

У Зеленського спростували заяву Dr. Alban, що президент допоміг йому в’їхати в Україну

Музикант входить до чорного списку осіб, яким заборонено в’їзд в Україну

У Зеленського спростували заяву Dr. Alban, що президент допоміг йому в’їхати в Україну

Президент Володимир Зеленський не втручався в роботу української Держприкордонслужби для того, щоб допомоги шведському музиканту Dr. Alban вїхати в Україну. Про це повідомив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич в своєму Facebook.

Раніше Dr. Alban заборонили в'їзд на територію України у звʼязку з тим, що він виступав у Криму.

«Президент України не має ніякого відношення до приїзду на Україну шведського співака Dr. Alban та до перетину ним державного кордону. Це питання знаходиться у виключній компетенції Державної прикордонної служби України», – написав він.

Президент України не має жодного стосунку до приїзду в Україну шведського співака Др. Албана та до перетину ним...

Опубліковано Anton Korynevych Неділя, 5 січня 2020 р.

При цьому він поширив пост голови Держприкордонслужби Сергія Дейнеко, в якому посадовець стверджує, що «…відмовити іноземцям у перетині кордону можна через доручення правоохоронних органів. Проте у разі його відсутності та наявності необхідних документів вони можуть бути пропущені в Україну».

Раніше Dr. Alban на своїй сторінці в Instagram написав про те, що був пропущений на територію України після втручання Зеленського.

«Мені було заборонено в'їзд в Україну через мій давній концерт на спірному острові Крим. З втручанням президента я зміг потрапити в Україну. Дуже хороша прогулянка в Києві з президентом в натовпі», – написав Dr. Alban.

Однак пізніше музикант відредагував свою публікацію.

«Зустрів президента України, президента Зеленського. Мені заборонили в'їзд в Україну через мій попередній концерт на півострові Крим. Я не знав про це, що українцям це не подобається..., був радий зустрічі з президентом», – написав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті