Українські компанії припиняють польоти в Іран

Українські компанії припиняють польоти в Іран

Гончарук пояснив, чому відповідне рішення не було прийнято раніше

Українські компанії припиняють польоти в Іран
Олексій Гончарук
фото www.kmu.gov.ua/

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що всім українським компаніям заборонено польоти в Іран. Заборона набуде чинності з 00:00 9 січня і до з'ясування причин катастрофи. Про це він повідомив під час брифінгу.

«Як тільки причини буде з'ясовано, рішення буде переглянуто», – зазначив Гончарук.

Прем’єр наголосив на необхідності участі українських фахівців у розслідуванні та додав, що така група вже сформована.

«Ми повідомили, що українські фахівці будуть учасниками цих процесів... Ми вже провели необхідну підготовчу роботу. Наші фахівці на низькому старті: готові відправитися в Іран для того, щоб транспортувати рідних і близьких. Для того, щоб вивезти звідти тіла наших громадян і для того, щоб доставити туди наших експертів», – додав він.

На запитання, чому польоти над Іраном не були заборонені раніше, Гончарук відповів, що до вчора «не було передумов вважати, що ситуація буде такою небезпечною». Він сказав, що ситуація почала стрімко розвиватись вночі 8 січня і реакція українського уряду була досить оперативною.

Нагадаємо: літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився в Ірані 8 січня. За даними державного телебачення Ірану, всі, хто перебував на борту літака, загинули.

Цю інформацію підтвердили також у посольстві України в Ірані. У посольстві виключили версію теракту чи ракетної атаки як причини катастрофи літака.

Під час брифінгу керівництво МАУ повідомило, що помилка пілотів є малоймовірною з огляду на висоту, яку набрав літак. Крім того, останнє планове техобслуговування літак пройшов 6 січня.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло