Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Toyota планує збудувати «розумне» місто, населене людьми й роботами

Toyota планує збудувати «розумне» місто, населене людьми й роботами

У Woven City, будівництво якого розпочнеться 2021 року, зможуть проживати до 2000 людей

Toyota планує збудувати «розумне» місто, населене людьми й роботами
фото techcrunch.com/

Автовиробник Toyota поставив собі за мету – збудувати «місто майбутнього» площею 175 акрів (71 га) біля гори Фузді. Там зможуть проживати і працювати над проєктами до 2000 людей. Про це повідомляє TechCrunch.

Це не стане ще одним випробувальним полігоном, зазначив президент Toyota Motor Corp Акіо Тойода. Він додав, що над проєктуванням  міста працюватиме відомий данський архітектор Бьярке Інгельс, будівництво стартує 2021 року.

«Уявіть собі повністю контрольоване місто, яке дасть можливість дослідникам, інженерам і вченим вільно тестувати мобільність, робототехніку, технології «розумного дому», штучний інтелект та багато іншого в реальному середовищі», – сказав Тойода.

Він розповів, що місто, яке отримає назву Woven City, повністю живитиметься від системи, що працює на водневих паливних елементах.

У «місті майбутнього» не буде звичайних авто, будуть дозволені лише повністю автономні транспортні  засоби з нульовим рівнем викидів. Будинки будуть нашпиговані робототехнікою та «розумними системами», які слідкуватимуть, зокрема, за станом здоров’я людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті