Німецький автопром рекордно обвалився на тлі зниження експорту

Німецький автопром рекордно обвалився на тлі зниження експорту

У 2019 році провідні автовиробники ФРН випустили 4,66 млн автівок, що є мінімумом з 1996 року

Німецький автопром рекордно обвалився на тлі зниження експорту
фото www.flickr.com/photos/jayteacat/29543130002

Виробництво автомобілів у ФРН впало до найнижчого рівня за майже чверть століття на тлі того, що найбільша економіка Європи страждає від наслідків торгової війни. Про це пише Bloomberg.

Найбільші німецькі автовиробники, включаючи Volkswagen, BMW і Daimler, у 2019 році випустили 4,66 млн машин, що є мінімумом з 1996 року. За рік виробництво скоротилося на 9%, а порівняно з показником за 2016-й – майже на 18%.

Внутрішній авторинок ФРН виріс на 5% минулого року, однак галузевий орган спрогнозував, що цього року він, ймовірно, скоротиться, та передрік подальше скорочення робочих місць на тлі переходу на електрокари, які потребують менше деталей та праці для збірки.

Між тим галузі треба витратити мільярди євро на розробку більш екологічних транспортних засобів, безпілотних технологій і протидії появі послуг райдшерінгу, як Uber Technologies.

Нагадаємо: восени цього року керівництво одного з провідних німецьких автоконцернів – Daimler – оголосило масштабну програму скорочення персоналу. Згідно з оприлюдненими планами керівництва компанії, впродовж наступних трьох років планується скоротити понад 10 000 робочих місць по всьому світі.

До цього німецька автомобілебудівна компанія Audi в складі концерну Volkswagen Group оголосила про плани скоротити 9500 робочих місць до 2025 року. Таким чином керівництво хоче зекономити в найближчі роки 6 млрд євро, які потім будуть інвестовані в перспективні проекти, такі як розробка електроавтомобілів та їх комп'ютеризація.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію