Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Суд дозволив Telegram не розкривати додаткові фінансові дані про продаж токенів Gram

Суд дозволив Telegram не розкривати додаткові фінансові дані про продаж токенів Gram

Комісії з цінних паперів і бірж США намагалася зобов’язати компанію розкрити вичерпні дані про продаж 2,9 млрд цифрових токенів Gram

Суд дозволив Telegram не розкривати додаткові фінансові дані про продаж токенів Gram
фото www.flickr.com/photos/tapchicoin24h/48814663398

Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк відхилив клопотання Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про надання компанією Telegram Group Inc. додаткової фінансової інформації, що стосується продажу цифрових токенів Gram. Про це свідчать матеріали, що надійшли в електронну базу суду, передає ТАСС.

«Суд відхиляє клопотання позивача про надання захистом банківських даних», – йдеться в документі.

При цьому суддя Кевін Кастел наголосив, що сторона захисту до 9 січня 2020 року має надати підтвердження того, що зазначені банківські записи підпадають під «іноземне законодавство про захист даних».

Представники SEC 2 січня подали судді клопотання з тим, щоб зобов'язати Telegram надати вичерпні дані «про обсяги, джерела та застосуванні засобів», отриманих шляхом продажу компанією і блокчейн-платформою Telegram Open Network (TON) 2,9 млрд цифрових токенів Gram по всьому світу, зокрема, понад 1 млрд токенів 39 жителям США. Компанія нібито врятувала у такий спосіб $1,7 млрд, зокрема $424,5 мільйонів на ринку США.

SEC вважає, що Telegram не мала необхідного дозволу на здійснення цих операцій.

У відповідь на це адвокати компанії Telegram Group Inc. попросили суд не зобов'язувати її розкривати додаткову фінансову інформацію, що стосується продажу цифрових токенів Gram. Представники Telegram зазначали, що раніше вже представили комісії великий обсяг інформації, що стосується цих транзакцій. Збір додаткових відомостей буде занадто обтяжливим для захисту, наголошують адвокати.

Нагадаємо: торік восени засновника та генерального директора Telegram Павла Дурова, а також двох співробітників компанії викликали до суду дати свідчення в справі Комісії з цінних паперів (SEC) проти Telegram у зв’язку з випуском месенджером криптовалюти.

До цього SEC подала позов до Telegram і TON Issuer та домоглася судової заборони на випуск криптовалюти за три тижні до запланованої дати старту. Регулятор вважає, що керівники Telegram повинні були зареєструвати випуск Gram відповідно до закону про цінні папери США, зокрема розкрити набагато більше інформації про бізнес менеджера, ніж це сталося. Суд відклав розгляд до лютого, залишивши в силі цю заборону.

У жовтні Telegram запропонував інвесторам свого закритого ICO на $1,7 млрд погодитися на перенесення запуску криптовалюти Gram до 30 квітня або отримати назад 77% вкладених грошей. Інвестори обрали перший варіант. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті