Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Американський регулятор подав позов про призупинення ІСО Telegram

Американський регулятор подав позов про призупинення ІСО Telegram

SEC вважає, що компанія не зареєструвала пропозицію і продаж токенів

Американський регулятор подав позов про призупинення ІСО Telegram
фото www.flickr.com/photos/blockchain3/46988501464

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду Манхеттена позов з метою призупинити незареєстроване первинне розміщення токенів (ICO) компанії Telegram на $1,7 млрд. Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на повідомлення SEC.

У позові зазначено, що Telegram Group Inc. і її дочірня компанія TON Issuer Inc на початку 2018 року розпочали залучати капітал для фінансування розробки власної блокчейн-платформи TON (Telegram open network). Стверджується, що відповідачі встигли продати близько 2,9 млрд Gram 171 початковому покупцеві по всьому світу, в тому числі понад 1 млрд Gram – 39 американським покупцям, і зобов'язалися надати їм маркери не пізніше 31 жовтня 2019 року.

Згідно зі скаргою, відповідач в порушення Закону про цінні папери (1933) не зареєстрував пропозицію і продаж токенів.

«Наші екстрені дії сьогодні спрямовані на те, щоб не допустити повені Telegram американських ринків цифровими токенами, які, як ми вважаємо, були продані незаконно. Ми стверджуємо, що відповідачі не надали інвесторам інформацію про бізнес-операціях з Gram і Telegram, фінансовий стан, фактори ризику і управління, які потрібні відповідно до законодавства про цінні папери», – йдеться в заяві Стефані Авакян, співголови відділу правозастосування SEC.

У прес-релізі відзначено, що «Telegram прагне отримати вигоду від публічного розміщення, не дотримуючись давно встановлені зобов'язання щодо розкриття інформації, спрямовані на захист інвесторів».

Поданий SEC позов, крім припинення ICO, передбачає штрафні санкції у відношенні Telegram.

Нагададємо: Telegram на початку 2018 року залучила $ 1,7 млрд на розробку блокчейн-платформи. Інвесторам компанія повідомила, що TON буде обробляти транзакції набагато швидше найпоширеніших зараз блокчейнів Bitcoin і Ethereum і зможе конкурувати за швидкістю платежів з Visa і Mastercard. Команда Дурова зобов'язалася перед інвесторами запустити робочу блокчейн-мережу до 31 жовтня 2019 року, або повернути їм гроші.

Як повідомлялось, на початку цього місяця стало відомо, що блокчейн братів Павла і Миколи Дурових TON буде запущений до кінця жовтня. Також компанія розізлала інвесторам листи із інструкцією,як їм отримати свої Gram.

Скільки буде коштувати криптовалюта після релізу блокчейна, в листі нічого не говориться. Однак, за оцінками опитаних виданням фахівців, коридор на старті продажів може дорівнювати приблизно $ 2,5-$3 за Gram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті