ФГВФО запланував продаж пулу активів «Дельта Банку» на кінець січня

ФГВФО запланував продаж пулу активів «Дельта Банку» на кінець січня

Стартова ціна пулу – 549 млн грн, аукціон відбудеться 31 січня 2020 року

ФГВФО запланував продаж пулу активів «Дельта Банку» на кінець січня
Фото: pixabay.com

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 31 січня 2020 року у системі ProZorro.Продажі призначив аукціон з реалізації пулу активів неплатоспроможного АТ «Дельта Банк». Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Частина з цих активів перебувають під заставою Національного Банку (НБУ). До складу пулу увійшли права вимоги за 44 кредитами юридичних осіб та 2 позиції дебіторської заборгованості, що перебувають на балансі «Дельта Банку».

Середня прострочена заборгованість за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами склала  2,5 млрд грн. За усіма кредитами тривають судові провадження, 13 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 549 млн грн. У забезпеченні за кредитами, зокрема, торговельний центр та готель в Івано-Франківській обл. Чимало забезпечення було виведено або втратило свою цінність.

Нагадаємо: протягом цього тижня (8 січня  – 11 січня 2020 року) запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 1,04 млрд грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло