Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Зеленський підписав антирейдерський закон

Зеленський підписав антирейдерський закон

Ним запроваджуються заходи захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок

Зеленський підписав антирейдерський закон
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» (0858)  від 29  серпня 2019 року. Відповідна інформація міститься на офіційному сайті Верховної Ради.

«13 січня 2020 року повернено з підписом від президента», – зазначається в інформації про стан проходження законом відповідних процедур.

Згідно з пояснювальною запискою до закону, ним запроваджується низка антирейдерських заходів та встановлюються дієві запобіжники щодо захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок з метою запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки, оскільки протягом останніх років рейдерське захоплення земель та майна сільськогосподарських підприємств набуло загрозливого для економіки країни характеру.

Нагадаємо: в цілому парламент ухвалив даний закон 5 грудня 2019 року.

Раніше Mind писав, що президент Зеленський підписав закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» та низку інших законів, серед яких закони про фінансування політичних партій та про діяльність слідчих комісій парламенту. Також президентом було підписано закон  щодо вдосконалення освітньої діяльності. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті