Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Microsoft повідомила, що відсьогодні припиняє підтримувати Windows 7

Microsoft повідомила, що відсьогодні припиняє підтримувати Windows 7

Сама операційна система продовжить роботу, але вже без оновлень

Microsoft повідомила, що відсьогодні припиняє підтримувати Windows 7
фото DR

Операційна система Windows 7 більше не буде отримувати технологічну підтримку від Microsoft з 14 січня, про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті компанії.

«Минуло 10 років з моменту виходу Windows 7, і її підтримка припиняється 14 січня 2020 року», – йдеться в повідомленні на сайті Microsoft.

Відсьогодні компанія припинить надавати користувачам на Windows 7 технічну підтримку, оновлення програмного забезпечення, а також оновлення та виправлення систем безпеки, уточнюється на сайті Microsoft. Операційна система при цьому продовжить роботу.

«Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп'ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви наражаєтеся на підвищену загрозу вірусів та шкідливих програм. Зрештою, найкращий спосіб захистити себе – оновитися до Windows 10. Оцініть переваги Windows 10 на нових пристроях. Хоча ви і можете встановити Windows 10 на ваш старий пристрій, ми не рекомендуємо робити це», – вказано на сайті компанії.

Windows 7 – це операційна система Microsoft, випущена в 2009 році. Вона стала наступною операційною системою компанії після Windows Vista.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті