Захворіло у світі
6,658,334
Померло у світі
391,588
Вилікувалось у світі
2,886,183
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Нацбанк затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях

Нацбанк затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях

Варто відзначити, що більшість інтервенцій Національного банку за кращим курсом проводяться через функціонал Matching

Нацбанк затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях
Фото: УНІАН

Національний банк України (НБУ) затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях в формі запиту щодо кращого курсу в I кварталі 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

«Національний банк України затвердив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях в формі запиту щодо кращого курсу через функціонал RFQ в січні-березні 2020 року. Якщо порівняти з IV кварталом 2019 року, до переліку певних банків додався один новий банк – АТ «Універсал Банк». У той же час із зазначеного переліку було виключено ПАТ «Банк Восток», – йдеться в повідомленні.

Отже, в січні-березні 2020 року в валютних інтервенціях зможуть брати участь: АТ «Альфа-Банк», АТ «Банк Альянс», АТ «Банк Інвестицій та заощаджень», АТ «КБ» Глобус «, АТ» ІНГ Банк Україна « , АКБ «Індустріалбанк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «ОТП Банк», АТ «Ощадбанк», Акціонерний Банк «Південний», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «ПУМБ», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ « Сбербанк «, АТ» Сітібанк «, АТ» ТАСкомбанк «, АБ» Укргазбанк «, АТ» Укрексімбанк «, АТ» Укрсиббанк «, АТ» Універсал Банк «.

Цей перелік не обмежує участь інших банків у валютних інтервенціях в формі запиту щодо кращого курсу через функціонал Matching, коли Національний банк вибирає кращу ціну в торгово-інформаційній системі та укладає угоду з банком, який її запропонував. Варто відзначити, що більшість інтервенцій Національного банку за кращим курсом проводяться саме через функціонал Matching.

Нагадаємо: за підсумками 2019 року міжнародні резерви України зросли на 22%, станом на 1 січня 2020 року вони склали $25,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті