Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
ДТЕК Ахметова заперечує борг за передачу електроенергії

ДТЕК Ахметова заперечує борг за передачу електроенергії

В компанії зауважили, що жоден експортер електроенергії в Україні не оплачує послуг з передачі

ДТЕК Ахметова заперечує борг за передачу електроенергії
Рінат Ахметов
Фото: УНІАН

ДТЕК олігарха Ріната Ахметова пояснює свій борг перед «Укренерго» операціями експорту/імпорту електроенергії Про це повідомляє Ліга.Бізнес з посиланням на прес-службу компанії.

Інформація про припинення платежів державі за передачу електроенергії і накопиченні боргів перед «Укренерго» холдингом ДТЕК не відповідає дійсності.

ДТЕК називає поширення такої інформації цілеспрямованої атакою на репутацію компанії. D.Trading виконує всі платежі за передачу електроенергії, зазначили в ДТЕК.

«Борг, який приписується компанії, пов'язаний з операціями експорту та імпорту електроенергії. Типовий договір про надання послуг з передачі електроенергії не визначає обсяги електроенергії при експорті, імпорті, транзиті, як базу для нарахування оплати за послугу з передачі. При цьому, він встановлює, що всі відносини неврегульовані договором, регулюються законодавством», – йдеться у повідомленні.

В компанії зауважили, що жоден експортер електроенергії в Україні не оплачує послуг з передачі. Такі платежі відповідно до європейського законодавства вважаються додатковим митом, не відповідає умовам угоди про асоціацію України з ЄС.

Також в ДТЕК заявили, що розглядають можливість подачі позову проти видання «Наші Гроші», яке, на думку компанії, систематично публікує неправдиву інформацію про D.Trading.

Нагадаємо: за інформацією видання «Наші Гроші» компанії групи ДТЕК наприкінці 2019 року перестали платити за послуги передачі енергії державній компанії «Укренерго» і станом на 10 січня накопичили борг у розмірі 544,48 млн грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті