Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Apple купила ШІ-стартап Xnor.ai за $200 млн

Apple купила ШІ-стартап Xnor.ai за $200 млн

Xnor.ai займається системами штучного інтелекту для розумних пристроїв, здатних працювати поза мережею і доступу до хмарних сервісів

Apple купила ШІ-стартап Xnor.ai за $200 млн
фото www.flickr.com/photos/tomblok/6171909709/

Технологічний гігант Apple придбав стартап Xnor.ai, який спеціалізується на системах штучного інтелекту для розумних пристроїв, здатних працювати поза мережею і доступу до хмарних даних, за $200 млн. Про це пише TechCrunch.

Apple підтвердила цю інформацію стандартною заявою.

«Apple час від часу купує невеликі технологічні компанії, і ми як правило, не обговорюємо наші цілі та плани», – йдеться у заяві.

Xnor.ai починав із створення високоефективних алгоритмів машинного навчання – настільки ефективних, що вони могли працювати навіть на найнижчому рівні обладнання, як наприклад, вбудованої електроніки в камерах спостереження.

Видання додає, що скоріше за все, стартап переїде в офіс Apple в  Сієтлі.

Придбання Apple має сенс, якщо взяти до уваги, як компанія направляє свої зусилля на сучасні обчислення. За допомогою чипа, призначеного для виконання робочих процесів машинного навчання в різних ситуаціях, техногігант явно прагне, щоб його пристрої працювали незалежно від хмарних сервісів для таких задач, як розпізнавання облич та доповнена реальність. Це стосується як продуктивності так і конфіденційності.

ШІ, який працює незалежно від хмарного сервісу, безпосередньо на пристрої, дозволить клієнтам Apple контролювати свої особисті дані, прогнозують експерти.

Минулого місяця Intel офіційно завершила продаж свого бізнесу з виробництва модемів для смартфонів компанії Apple.

До цього Apple придбала стартап Drive.ai, який займається розробками автономних систем для безпілотних автомобілів на основі штучного інтелекту. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті