Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Louis Vuitton купила другий за величиною у світі алмаз масою 1758 карат

Louis Vuitton купила другий за величиною у світі алмаз масою 1758 карат

LVMH , очевидно, хоче повністю домінувати на ринку ювелірних прикрас

Louis Vuitton купила другий за величиною у світі алмаз масою 1758 карат
фото www.flickr.com/photos/brucetsao/5039465793

Другий за величиною у світі алмаз, знайдений в цьому столітті, масою 1758 карат знайшов свого власника. Про це пише NYT.

Ним стала не найбагатша людина планети Джефф Безос, не королівська родина, не група De Beers (яка є основоположником алмазного ринку і власником алмазу «Зірка тисячоліття» вагою 770 карат), навіть не британський багатонаціональний ювелір Graff ( який володіє найбільшим в світі діамантом вагою 302,37 карата).

Видання пише, що ця покупка на тлі нещодавнього придбання компанією Tiffany за $16,2 млрд свідчить про те, що LVMH  прагне не тільки конкурувати, а й повністю домінувати на ринку ювелірних прикрас.

«У світі менше 10 людей знають, що робити з таким каменем, або як його різати, або зможуть викласти за нього гроші на стіл», – сказав Марсель Прювер, екс-директор Антверпенської алмазної біржі.

Майкл Берк, виконавчий директор Louis Vuitton, відмовився називати суму, яку було витрачено на придання алмазу, хоча й визнав, що це були «мільйони» і «деякі наші конкуренти були дуже здивовані», що Vuitton був покупцем.

Як зазначається, алмаз планується розділити на кілька частин і огранувати їх, причому Lucara, компанія, яка видобула камінь в Ботсвані минулого року,  отримає 50%-у частку від продажів отриманих діамантів.

Нагадаємо: в листопаді минулого року французький виробник товарів класу люкс LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton SE досяг угоди про придбання американської мережі роздрібної торгівлі ювелірними виробами Tiffany & Co за $16,2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті