Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
«Міжнародний Інвестиційний Банк» Порошенка зберігав 247 млн грн оточення Януковича – ОГП

«Міжнародний Інвестиційний Банк» Порошенка зберігав 247 млн грн оточення Януковича – ОГП

Наразі кошти заарештував суд та передав їх в управління АРМА

«Міжнародний Інвестиційний Банк» Порошенка зберігав 247 млн грн оточення Януковича – ОГП
Петро Порошенко
фото www.president.gov.ua/

Суд наклав арешт на  247 млн грн, які належали ПАТ «Всеукраїнський Банк Розвитку» та знаходились на рахунках ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк». Кошти були заарештовані в кримінальному провадженні щодо легалізації незаконних доходів по фінансових операціях оточенням колишнього президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора (ОГП).

Зазначається, що  16 січня 2020 року суд прийняв рішення про передачу цих коштів в управління АРМА та зобов’язав ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» перерахувати кошти на рахунки АРМА.

«Відтак, 17 січня 2020 року Офіс Генерального прокурора звернувся до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з клопотанням про виконання ухвал суду про накладення арешту на 247 млн грн та їх передачу в управління АРМА», – йдеться в повідомленні ОГП.

Окрім того, наразі вивчається питання законності знаходження коштів ПАТ «Всеукраїнський Банк Розвитку» (оточення Януковича) на рахунках ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» банк (Порошенка) та встановлюються причетні до цього рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті