Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
У Китаї лютує невідомий вірус, кількість заражених може бути занижена

У Китаї лютує невідомий вірус, кількість заражених може бути занижена

Люди, що заразилися пневмонією, контактували з тваринами на ринку

У Китаї лютує невідомий вірус, кількість заражених може бути занижена
фото pixabay.com

У китайському місті Ухань виявлено 17 нових випадків захворювання на невідому хворобу легенів, спричинену новим типом коронавірусу. Двоє людей вже померли від цієї хвороби, ще кілька осіб перебувають у важкому стані, передає Deutsche Welle з посиланням на місцеву медслужбу.

Загалом на невідому хворобу захворіли 62 людини. Як вважається, вона походить з місцевого ринку тварин. Окрім того, три випадки захворювання виявлені в Таїланді та Японії у людей, які приїхали з Уханя.

З 17-ти пацієнтів, в яких нещодавно був діагностований новий вірус, троє перебувають у важкому стані, а решта – в стабільному. Влада продовжить досліджувати випадки подібних захворювань.

Новим вірусом, спалах якого було зафіксовано 13 січня в китайському місті Ухань, можуть бути заражені набагато більше людей, ніж це випливає з офіційних даних влади КНР. Про це пише в суботу, 18 січня, інформагентство AFP з посиланням на британських вчених.

За оцінками дослідників Центру глобального аналізу інфекційних захворювань MRC при Імперському коледжі Лондона, який консультує уряд Великобританії і Всесвітню організацію охорони здоров'я, кількість людей, що заразилися цим вірусом, вже перевищує 1700 чоловік. У той же час китайська влада на даний момент повідомляє про 62 випадки зараження.

Про сам вірус відомо, що він відноситься до групи коронавірусів і провокує в інфікованих ним людей розвиток пневмонії. Перші випадки зараження новим китайським вірусом були пов'язані з оптовим ринком морепродуктів в місті Ухань. Крім білух та інших морських ссавців на цьому ринку продавалися також кажани, кури, кролики та змії. Один з цих видів, швидше за все, і став джерелом зараження. З 1 січня ринок закрито.

Поки що не зафіксовано жодного випадку передачі цього вірусу від людини до людини. Однак у британських епідеміологів немає впевненості в тому, що це не станеться надалі.

17 січня влада США ввела санітарний контроль в аеропортах, які приймають рейси з міста Ухань. Перевірка пасажирів з цього міста також проводиться в аеропортах Таїланду.

У Гонконгу були встановлені станції для вимірювання температури для всіх, хто прибуває в місто.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті