Медвєдєв пояснив, чому весь кабінет міністрів РФ пішов у відставку

Медвєдєв пояснив, чому весь кабінет міністрів РФ пішов у відставку

За його словами, Путіну треба надати «абсолютну свободу дій»

Медвєдєв пояснив, чому весь кабінет міністрів РФ пішов у відставку
Дмитрій Медведєв
фото DR

Експрем'єр РФ Дмитрій Медведєв пояснив свою відставку тривалістю перебування на колишньому посту і необхідністю надання президенту після Послання «абсолютної свободи» дій. Про це пише «Інтерфакс».

Він пояснив, що головна причина – це масштабність поставлених в посланні президента завдань.

«У посланні позначені настільки масштабні завдання з оновлення політичної системи, до певної міри навіть зміни балансу влади в країні, – це стосується і уряду, і парламенту, частково президента, судової системи, – що для того, щоб прийняти всі ці рішення, президент повинен бути абсолютно вільний у тому, щоб їх обговорювати і приймати без оглядки на будь-які інші фактори. Включаючи фактор уряду», – пояснив Медведєв.

Він зазначив, що очолював два кабінети міністрів протягом майже восьми років, а це дуже великий термін. За всю історію, включаючи радянський і навіть царський періоди, «так довго цими питаннями ніхто не займався, за винятком окремих, може бути, зовсім фігур».

«Тому абсолютно очевидно і те, що ось та робота велика, яка проводилася і першим урядом, і другим урядом, вона все-таки була дуже тривала, а це складна робота, пов'язана з прийняттям рішень щодо виключно важких питаннь. Це теж потрібно брати до уваги», – додав Медведєв.

Нагадаємо: 15 січня прем'єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв оголосив про рішення уряду подати у відставку на тлі пропозицій про зміну Конституції, про які оголосив президент РФ Владімір Путін у посланні до Федеральних зборів

Пізніше президент підписав указ про призначення Медведєва заступником голови Ради Безпеки РФ.

Як повідомлялось, новим прем’єром РФ став Михайло Мішустін. Більше про нього можна дізнатись тут.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію