Зеленський обіцяє суттєво знизити рівень корупції та знищити монополії у газовій та спиртовій сферах

Зеленський обіцяє суттєво знизити рівень корупції та знищити монополії у газовій та спиртовій сферах

Він переконаний, що середній бізнес підтримує нову владу, адже та здійснює реформи в судовій системі щоб привабити інвесторів

Зеленський обіцяє суттєво знизити рівень корупції та знищити монополії у газовій та спиртовій сферах
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський обіцяє, що в Україні  більше не буде такого рівня корупції, як раніше. Про це Зеленський заявив в інтерв’ю журналу Newsweek, передає «Інтерфакс-Україна».

«Протягом багатьох років люди у всьому світі чули про корупцію в Україні, а інвестори діють на емоціях. Тому ми здійснюємо зміни. Насамперед у судовій системі, щоб інвестори бачили, що їхні інвестиції будуть захищені. Я родом із бізнесу і розумію інвесторів. Я можу обіцяти, що у нас ніколи не буде такого рівня корупції, і ми зробимо великі кроки до прозорості. Це момент для інвестицій, тому що ціни низькі, на ринках і в приватизованих секторах, і ми видаватимемо ліцензії на роботу в багатьох сферах, наприклад таких як газова», –  сказав президент України.

Також Зеленский переконаний у підтримці дій влади з боку представників бізнесу.

«Якщо ви поговорите з представниками середнього бізнесу – не з олігархами або невеликими компаніями, які не платять податки, – ви виявите, що вони підтримують наші рішення, тому що ми рухаємося до прозорості»,  – підкреслив президент

Він також наголосив, що новій влад вдалося припинити контрабанду, «і це може викликати ускладнення для малих підприємств, які не хочуть проходити митні процедури й платити податки, коли вони намагаються отримати певні товари». «Але прозорість означає, що кожен має платити податки і жити за законом», – наголосив глава держави.

Також він зазначив, що нова влада в Україні прагне знищити монополії, наявні, наприклад, у газовому секторі й у виробництві спирту.

Раніше Mind повідомляв, що після написання прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком заяви про відставку,  що відбулося після оприлюднення низки аудіозаписів його розмов із деякими членами уряду та представниками фінансового сектору, президент заявив, що Гончарук має повернути кредит довіри, який надав йому народ, і доручив прем'єру розібратися із зарплатами топ-чиновників та з «Нафтогазом». Також прем'єр повинен розділити об'єднані міністерства та налагодити співпрацю з урядом.

Нагадаємо у мережі з'явивилися аудіозаписи розмови нібито між прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком, першим заступником голови Нацбанку Катериною Рожковою і главою Мінфіну Оксаною Маркаровою, на якій, зокрема, звучить критика в бік Зеленського.

«У Зеленського є дуже примітивне, у цьому сенсі, просте розуміння економічних процесів», – стверджує чоловік із голосом, схожим на голос Гончарука. Цей же чоловік під час розмови називає себе «профаном в економіці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію