Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
САП та НАБУ дозволили Микитасю вилетіти до Великобританії на лікування

САП та НАБУ дозволили Микитасю вилетіти до Великобританії на лікування

Наданий для поїздки на чотири дні паспорт Микитась має повернути до 25 січня

САП та НАБУ дозволили Микитасю вилетіти до Великобританії на лікування
Колишній народний депутат України, експрезидент компанії "Укрбуд" Максим Микитась
Фото: УНІАН

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро дозволили колишньому народному  депутату, експрезиденту компанії «Укрбуд» Максиму Микитасю виїхати до Великобританії на лікування з 20 по 24 січня, однак  зобов’язали його повернути закордонний паспорт до 25 січня. Про це повідомив адвокат Максима Микита Олександр Лисак, посилаючись на відповідний дозвіл САП, наданий Микитасю.

«Ваше звернення щодо надання згоди на виїзд за межі території України для проведення лікування розглянуто. Спеціалізована антикорупційна прокуратура  не заперечує проти Вашого виїзду за межі території України, а саме до Великої Британії, у період часу з 20 січня 2020 року по 24 січня 2020 року для проведення лікування в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії», – зазначається в документі.

САП дозволила Микитасю вилетіти до Великобританії на лікування

«Також на зазначений період тимчасово надаємо Вам паспорт громадянина України для виїзду за корон. Разом з тим зобов’язуємо Вас  повернути паспорт для виїзду за кордон до НАБУ в строк до 25 січня 2020 року», – також зазначається у відповіді, яка була підписана старшим прокурором групи прокурорів у кримінальному провадженні – першим заступником керівника САП Максимом Грищуком.     

Раніше Mind писав, що Микитася «зняли з рейсу» під час спроби вилетіти з України. Правоохоронці підозрюють його в заволодінні майном Нацгвардії у понад 81 млн грн.

Нагадаємо: як писав Mind, 2 жовтня 2019 року НАБУ та САП повідомили Микитасю про підозру в заволодінні майном Нацгвардії більше ніж  на 81 млн грн. 4 жовтня суд відпустив Микитася під заставу у 5,5 млн грн, а також зобов'язав його носити електронний браслет. 22 жовтня запобіжний захід змінили та ексдепутата Микитася відправили в СІЗО із можливістю внесення  застави у розмірі 80 млн грн. Сплативши, він вийшов із СІЗО.

Раніше Mind писав, що Печерський районний суд Києва за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) заарештував корпоративні права та земельні ділянки компанії-забудовника «Укрбуд» колишнього народного депутата Максима Микитася.

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід Микитасю до 14 лютого 2020 року.

До цього ДБР заарештувало шість елітних автомобілів народного депутата 8-го скликання, можливо, причетного до легалізації понад 200 млн грн доходів, отриманих незаконним шляхом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті