Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Давос-2020: Трамп заявив, що США досягли неймовірного економічного процвітання

Давос-2020: Трамп заявив, що США досягли неймовірного економічного процвітання

За його словами, Америка переживає досі небувалий економічний бум

Давос-2020: Трамп заявив, що США досягли неймовірного економічного процвітання
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/worldeconomicforum/39859751732

Президент США Дональд Трамп під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі (WEF) у Давосі заявив, що, як він і передбачав два роки тому, Америка досягла «безперечного й безпрецедентного процвітання».

«Люди повертаються в нашу країну, компанії повертаються. Багато хто з вас також повертаються зі своїми підприємствами та заводами. Дякую! Процвітання Америки безперечне та безпрецедентне, з яким у світі ніхто не зрівняється. Америка досягла приголомшливих результатів завдяки прийняттю нового підходу, що повністю концентрується на добробуті звичайного американського робітника. Кожне рішення, яке ми приймаємо щодо податків, законодавства, енергетики, міграційної політики, освіти, сфокусоване на покращенні життя для середньостатистичного американця. Ми маємо на меті створити настільки високий стандарт життя, що й уявити собі ніхто не може», – сказав Трамп.

Президент США також наголосив, що Америка переживає досі небувалий економічний бум.

«Я знав, що, коли ми розкриємо потенціал наших людей, знизимо податки, зменшимо регулювання, виправимо торгові угоди й повністю скористаємося американською енергією, процвітання повернеться. І це саме те, що відбулося», – додав Трамп.

Президент зазначив, що процвітання США вдалося досягнути саме за час його керівництва країною, тоді як за попередньої адміністрації економіка була розбалансована.

Крім того, він наголосив на важливій ролі торгових угод із Китаєм, Мексикою і Канадою, укладених минулого тижня.

«Ці угоди презентують нову торгову модель XXI століття, дуже справедливу, в пріоритеті якої добробут працівників та їхніх родин», – зазначив Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті