Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Huawei витримає будь-яку подальшу атаку з боку США – CEO Рен Чженфей

Huawei витримає будь-яку подальшу атаку з боку США – CEO Рен Чженфей

Китайська компанія має досвід, сильну команду і «план Б», тому готова до нового раунду атаки

Huawei витримає будь-яку подальшу атаку з боку США – CEO Рен Чженфей
Рен Чженфей
фото www.flickr.com/photos/worldeconomicforum/49419049112

Вашингтон може посилити свою кампанію проти Huawei, але вплив на бізнес від цього буде мінімальним. Про це заявив ген директор китайського техногіганта Рен Чженфей на Всесвітньому економічному форумі (WEF) в Давосі, передає CNBC.

«Цього року США можуть ще більше посилити свою кампанію проти Huawei, але я думаю, що вплив буде не дуже значним», – сказав він.

«У цьому році, з огляду на те, що ми уже маємо досвід минулого року і більш сильну команду, я думаю, ми зможемо пережити навіть подальші атаки», – додав він.

Як писав Reuters раніше цього місяця, протягом останнього часу Вашингтон відновив свій тиск на союзників, щоб не дати Huawei брати участь у розгортанні 5G на їх територіях.  Окрім того, США планують ввести правило, яке б заблокувало збільшення кількості товарів іноземного виробництва для Huawei.

За останні кілька років китайський телекомгігант витратив «сотні мільярдів» на підготовку «плану Б», який і дозволив компанії вижити в нових умовах.

«Якщо б ми відчували себе у безпеці від США, нам не треба було б вигадувати ці резервні плани. Оскілки такого відчуття безпеки не було, ми витратили сотні мільярдів, щоб розробити власний план Б. Саме тому ми витримали перший раунд атаки», – сказав Рен.

Засновник та гендиректор Huawei додав, що США «занадто непокояться» про його компанію.

Нагадаємо: наприкінці минулого року Палата представників США прийняла законопроект, який не дозволить уряду використовувати кошти для допомоги операторам в придбанні телекомунікаційного обладнання Huawei. Поряд з цим інше обладнання, яке становить загрозу національній безпеці, також заборонено відповідно до проекту «Закону про захищених і надійних мережах зв'язку». 

До цього ЗМІ повідомили, що республіканці і демократи в обох палатах Конгресу США узгодили формулювання законопроекту, що передбачає заборону на виключення Huawei  з чорного списку американського Міністерства торгівлі.

Як стало відомо, китайській Huawei вдалося позбутися всіх американських компонентів при виробництві своїх смартфонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті