Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
«Укртранснафта» загалом отримала від «Транснєфті» 4,3 млн євро компенсації

«Укртранснафта» загалом отримала від «Транснєфті» 4,3 млн євро компенсації

В період витіснення брудної нафти з української ділянки, «Транснєфть» резервувало виробничі потужності «Укртранснафти»

«Укртранснафта» загалом отримала від «Транснєфті» 4,3 млн євро компенсації
фото www.ukrtransnafta.com/ru/

АТ «Укртранснафта» в період з травня 2019 року по січень 2020 отримала від ПАТ «Транснєфть» 4,336 млн євро компенсації за резервування потужностей української нафтотранспортної системи через попадання в неї нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Всього, протягом періоду витіснення неякісної російської нафти з української ділянки нафтопроводу «Дружба», ПАТ «Транснєфть» резервувало виробничі потужності «Укртранснафти» і оплатило суспільству за надання цієї послуги з травня 2019 року по січень 2020 року 4,336 млн євро компенсації», – зазначається в повідомленні компанії.

Як пише пресслужба, 18 січня 2020 року АТ «Укртранснафта» завершило витіснення російської нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук з української ділянки нафтопроводу «Дружба» до словацько-українського кордону, а 21 січня – до Пункту здачі нафти «Будковце» (Словаччина).

Під час витіснення російської нафти із завищеним вмістом хлоридів «Укртранснафта» щодня разом з міжнародною сюрвеєрською компанією SGS перевіряла якість нафти, що надходить з Росії, і не фіксувала повторних випадків надходження забрудненої сировини.

При цьому з часу потрапляння до нафтопроводу «Дружба» неякісної російської нафти його оператори вдосконалили системи контролю якості сировини, щоб убезпечитись від можливого повторення подібних випадків у майбутньому.

Зокрема, зі свого боку «Укртранснафта» повністю реалізувала функцію взаємодії з білоруською, словацькою та угорською сторонами та в автоматичному режимі отримує інформацію з вузлів обліку нафти та її якісні параметри. Окрім цього, «Укртранснафта» облаштувала на ЛВДС «Броди» спеціалізовану лабораторію міжнародного зразка, обладнання якої, зокрема, дозволяє оперативно визначати концентрацію хлорорганіки у нафті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті