Зеленський:Україна прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи

Зеленський:Україна прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи

Він назвав Україну недоінвестованою та недолюбленою та запросив іноземних інвесторів не втратити свій шанс

Зеленський:Україна прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Україна має все необхідне, щоб стати успішною країною і прагне стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Про це, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі завив президент України Володимир Зеленський.

«У нас є все, щоб стати успішною країною: сприятливі кліматичні умови, вигідне дуже географічне розташування, невичерпаний аграрний та індустріальний потенціал і наш найцінніший український ресурс – неймовірно креативні і дуже талановиті люди, що входять в топ-50 за рейтингом Human capital index. У нас немає тільки, поки що… двох речей – немає іншого варіанту аніж бути успішними і немає достатнього інвестування. Ми пропонуємо всім стати акціонерами успіху нової України. Сьогодні прагматичному і закам'янілому світу гостро не вистачає дива, а світова економіка, що перебуває на межі нової глобальної  потребує економічного дива. Україна – це саме те місце, де трапляються дива і моя мета, щоб у підручниках  поруч із кейсами Японії, Південної Кореї, Сингапуру з'явилась Україна, тож долучайтесь», – сказав президент.

Він вважає, що «Україна повинна стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Головним драйвером економічного розвитку є можливість отримувати прибуток. Україна – одна з небагатьох країн, що зараз дозволяє заробляти такий високий дохід на інвестований капітал».

«Сьогодні ми недоінвестовані і недолюблені. Та всупереч глобальним тенденціям, Україна пришвидшує зміну клімату», – сказав Зеленський.

Він пояснив, що навмисно допустив таке скандальне твердження, щоб сфокусувати увагу. «Звичайно, я кажу про позитивні зміни в бізнес-кліматі», – зазначив Зеленський і додав: «Україна стає стабільним та передбачуваним ринком зі значними можливостями для розширення бізнесу. Для нас це питання власного … навіть виживання, а для вас – стабільність в регіоні, а отже і в Європі в цілому», – підкреслив глава держави.

На його думку, не інвестувати в Україну сьогодні означає «стати Джорджем Беллом, який у 1999 році відмовився купити Google $1 млн. Тож don't miss out Ukraine».

Раніше, як писав Mind, Зеленський заявив, що Україні, в якої РФ анексувала частину території, не достатньо занепокоєння та стурбованості світу. Він вважає, що для українців, які втратили своїх рідних та свої домівки замало згуртованості світу лише у соцмережах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію