Україна співпрацюватиме з найбільшим залізничним оператором Німеччини — Гончарук

Україна співпрацюватиме з найбільшим залізничним оператором Німеччини — Гончарук

Мінінфраструктури України підписало «Меморандум про взаєморозуміння» із Deutsche Bahn

Україна співпрацюватиме з найбільшим залізничним оператором Німеччини — Гончарук
фото www.flickr.com/photos/mjohn2101/14306779832

Міністерство інфраструктури  підписало «Меморандум про взаєморозуміння» із залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn. Про це розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму телеграм-каналі.

«Цей альянс – це логічне продовження Плану реструктуризації «Укрзалізниці», яке анонсував президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року», – зазначив він.

За словами Гончарука, застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність та якість залізничних перевезень в Україні.

«Після зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn минулого тижня у Києві, ми прийшли до розуміння формату співпраці, а саме – Україна повністю зберігатиме за собою контроль над Укрзалізницею. Німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства.  Тож одразу відкидую всі чутки – про жодні продаж чи оренду стратегічно важливого державного об’єкта, як Укрзалізниця, мова не йде», – повідомив прем’єр.

Раніше цього місяця повідомлялось, що Deutsche Bahn з урядом України і найбільшим українським залізничним перевізником «Укрзалізницею» опрацьовує питання стратегічного партнерства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло