«Vodafone Україна» завтра почне road show випуску євробондів – джерела

«Vodafone Україна» завтра почне road show випуску євробондів – джерела

Планується, що євробонди будуть розміщені строком на 5 років з дворічним опціоном

«Vodafone Україна» завтра почне road show випуску євробондів – джерела
фото www.flickr.com/photos/pidv/424914699

Другий за величиною український мобільний оператор «Vodafone Україна» 28 січня почне серію зустрічей з інвесторами, за підсумками яких планує розмістити дебютні євробонди в доларах. Про це пише Інтерфакс-Україна із посиланням на джерело в банківських колах

За його словами, організаторами призначені J.P. Morgan, Raiffeisen Bank International, Dragon Capital і ICBC Standard Bank.

Планується, що євробонди будуть розміщені строком на 5 років з дворічним опціоном. Road show пройде в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні і завершиться 31 січня, сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо: NEQSOL Holding через контрольовану ним компанію підписав юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ «МТС» про придбання її телекомунікаційного бізнесу в Україні. В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto S.a.r.l. продала 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), що є єдиним акціонером ПрАТ «ВФ Україна», за $734 мільйони, в тому числі з урахуванням відкладеного платежу на суму близько $84 мільйонів.

У грудні NEQSOL Holding оголосив сьогодні про завершення угоди з придбання ПрАТ «Vodafone Україна».

У квітні 2018 року ПрАТ «ВФ-Україна» випустив єврооблігації на суму 90 млн євро з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використовувати в основному для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

«Vodafone Україна» – другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні – за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% в порівнянні з 2017 роком – до 1,8 млрд грн при зростанні доходу на 8% – до 12,9 млрд грн. У компанії пояснюють цей показник збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G і 3G.

Виручка «Vodafone Україна» за підсумками липня-вересня 2019 року склала 4,3 млрд грн, що на 29,7% більше, ніж за аналогічний період 2018 року, чистий прибуток – 887 млн ​​грн, а показник OIBDA збільшився на 28,9% і досяг 2,4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію