У мережі з'явилася онлайн-карта поширення китайського коронавірусу

У мережі з'явилася онлайн-карта поширення китайського коронавірусу

За оновленими даними щодо розповсюдження заражень можна стежити онлайн

У мережі з'явилася онлайн-карта поширення китайського коронавірусу
https://gisanddata.maps.arcgis.com

Співробітники Центру системології та інжинірингу (CSSE) при університеті Джона Хопкінса створили карту, яка буде показувати поширення нового коронавірусу в режимі реального часу. Її можна знайти за посиланням.

У повідомленні CSSE відзначається, що інформація про випадки зараження коронавірусів збирається на основі даних Всесвітньої організації здоров'я (ВООЗ), а також американського, китайського і європейського центрів з контролю і профілактики захворювань.

Згідно з представленими на сайті даними, в даний час зареєстровано 2794 випадки захворювання на новий коронавірусів, з них 2737 випадки в Китаї, по 8 випадків у Гонконзі й Таїланді, шість випадків в Макао, п'ять – в США, по чотири – в Австралії, Японії, Малайзії, Сінгапурі і Тайвані, по три – в Південній Кореї і у Франції, два – у В'єтнамі і по одному випадку в Непалі і Канаді.

Кількість осіб, що померли від даного захворювання, за даними CSSE, досягло 80 осіб, кількість осіб, що видужали – 54 людини.

Раніше китайська газета People's Daily повідомила, що кількість померлих від нового коронавірусу, який поширюється в Китаї, зросла до 81, підтверджено 2835 випадки захворювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію