Philips переглядає структуру власності бізнесу для дому

Philips переглядає структуру власності бізнесу для дому

Виробництво техніки з цього сегменту принесло Philips виручку в розмірі 2,3 млрд євро за 2019 рік

Philips переглядає структуру власності бізнесу для дому
фото DR

Компанія Royal Philips Electronics NV оголосила про намір змінити структуру власності свого бізнесу в сфері техніки для дому. Річний оборот цього підрозділу досягає 2,3 млрд євро.

Компанія все більше концентрується на наданні послуг і комплексних рішень для сфери охорони здоров'я.

«За минулі роки ми значно покращили показники підрозділу Domestic Appliances, що випускає побутову техніку, що стало дуже суттєвим внеском у розвиток Philips. Однак цей бізнес не є для нас стратегічним», – заявив генеральний директор Philips Франс ван Хаутен в поширеному компанією прес-релізі.

Підрозділ Domestic Appliances business, про який ідеться в оголошенні, – це бізнес техніки для дому, до портфоліо якого входять виключно кухонна техніка, кавомашини, пилососи, очищувачі та зволожувачі повітря, техніка для прасування. Оголошення не стосується інших категорій побутової техніки Philips, таких як техніка для догляду за ротовою порожниною, техніка для чоловічої та жіночої краси, техніка для турботи про матір та дитину.

У керівництві Philips вважають, що на продаж бізнесу, що спеціалізується на виробництві кавоварок, очищувачів повітря та іншої подібної техніки, знадобиться від 12 до 18 місяців.

Продаж підрозділу Domestic Appliances ознаменує повний вихід Philips з ринків, не пов'язаних з охороною здоров'я. Раніше компанія відмовилася від виробництва споживчої електроніки, а також позбулася підрозділу Lumileds з випуску світлодіодних (LED) компонентів.

Тим часом, оприлюднені компанією квартальні фінрезультати виявилися гіршими за очікування. У заключній чверті 2019 року чистий прибуток Philips склав 556 млн євро проти 673 млн євро за той же період 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію