Новий заступник директора ДБР отримав посаду завдяки зв’язкам його дружини з Венедіктовою – Bihus

Новий заступник директора ДБР отримав посаду завдяки зв’язкам його дружини з Венедіктовою – Bihus

Олександр Соколов останні два роки пов'язаний через свою дружину Ганну з керівницею Бюро Іриною Венедиктовою

Новий заступник директора ДБР отримав посаду завдяки зв’язкам його дружини з Венедіктовою – Bihus
Т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова
Фото: УНІАН

Олександр Соколов, який виграв Конкурс на посаду заступника Директора Державного бюро розслідувань, щонайменше з 2018 року має зв’язок із т.в.о. директора Іриною Венедіктовою через свою дружину, Ганну Соколову. Про це йдеться у розслідуванні Данила Мокрика для програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом».

Зазначається, що Олександр Соколов з 2014 року працював в СБУ у Харківській області, звідки родом і сама Венедіктова. Однак зв’язок між ними простежується не напряму, а через дружину Олександра Соколова – Ганну Соколову.

У своїй декларації за 2018 рік Ганна Соколова задекларувала 125 000 грн доходу від ТОВ «Перегрін Кепітал Груп». Це – юридична фірма, засновницею якої є Наталія Колесник. Очевидно, йдеться про свекруху Венедіктової – матір її чоловіка, Дениса Колесника.

Сама Венедіктова має і прямий зв’язок із юридичною фірмою «Перегрін». В той період, коли Ганна Соколова отримувала від цієї фірми доходи, Венедіктова офіційно була радницею цього підприємства.

Також вона неодноразово брала участь у заходах, які проводило підприємство «Перегрін Кепітал Груп», про що свідчать фотогалереї фірми у соціальній мережі Facebook. На деяких із цих фотографій можна побачити Ірину Венедіктову поруч із Русланом Стефанчуком – нинішнім віце-спікером Верховної Ради.

Окрім того, т.в.о. директора ДБР є власницею двох торгових знаків, в яких фігурує слово «Перегрін». Йдеться про український знак «Центру обслуговування іноземних студентів «Перегрін» і його англійський відповідник.

Нагадаємо, що Конкурс на посади заступників Директора ДБР, який пройшов у січні 2020 року, критикували через непрозорість. Існували припущення, його переможці нібито були визначені наперед. Однак Венедіктова  відкинула ці підозри, назвавши їх «маніпуляціями ЗМІ», і запевнила у професійності своїх заступників.

Як повідомлялось, колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков став першим заступником директора Державного бюро розслідувань. У Державному бюро розслідувань не побачили перешкод у тому, щоб довірити адвокату Януковича аудит справ Майдану. Як пояснила родичам загиблих глава ДБР Венедиктова, конкурсна комісія не виявила у Бабікова конфлікту інтересів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію