Facebook впроваджує нові інструменти для захисту особистих даних користувачів

Facebook впроваджує нові інструменти для захисту особистих даних користувачів

Соцмережа дозволить відв’язати особисті дані від профілю та «очищувати історію»

Facebook впроваджує нові інструменти для захисту особистих даних користувачів
фото pixabay.com

Facebook вирішила надати користувачам більше інструментів для контролю за особистими даними. В своєму блозі в День конфіденційності даних (Data Privacy Day)гендиректор компанії Марк Цукерберг повідомив, що соціальна мережа вводить інструмент для користувачів, який дозволить відв’язати особисті дані від профілю. Про це пише CNET.

Це дасть змогу приховувати дані від третіх сервісів та сайтів, в яких соціальна мережа використовується для авторизації.

Цукерберг також розповів про впровадження інструменту «Ваші дії поза Facebook»  (Off-Facebook Activity), який нарешті буде запущений в усьому світі. Очільник Facebook обіцяв впровадження цієї функції з травня. Він пояснив у блозі, що затримка відбулась через те, що «нам довелось перебудувати деякі наші системи».

«Інші компанії надсилають нам інформацію про вашу діяльність на їхніх сайтах, і ми використовуємо цю інформацію, щоб показувати вам релевантні оголошення, – розповів Цукерберг. – Тепер ви матиме змогу переглянути цю інформацію і видалити її із свого облікового запису, якщо захочете».

Нагадаємо: минулого місяця Facebook заявила, що припинить використовувати номери телефонів, які користувачі вказують для двофакторної аутентифікації, щоб показувати їм людей, яких вони можуть знати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло