Міжнародний авіарегулятор рекомендує поки що не скасовувати авіарейси через вірус

Міжнародний авіарегулятор рекомендує поки що не скасовувати авіарейси через вірус

Ситуація очевидно ще не досягла критичної позначки

Міжнародний авіарегулятор рекомендує поки що не скасовувати авіарейси через вірус
фото DR

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) слідом за Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) поки що не рекомендує обмежувати поїздки або закривати торгові маршрути з Китаєм, вказано в бюлетені ICAO з питання епідемії коронавірусу. 

«В даний час ВООЗ не рекомендує жодних обмежень щодо поїздок або торгівлі. Відносно поїздок ВООЗ рекомендує дотримуватися заходів гігієни і самозахисту від гострих респіраторних інфекцій, а також дотримуватися правил гігієни харчових продуктів і уникати контактів з дикими або сільськогосподарськими тваринами», – йдеться в тексті документа.

При цьому державам рекомендується регулярно відстежувати ситуацію і використовувати веб-сайт ВООЗ для отримання оновлених рекомендацій щодо поїздок, уточнюється в документі.

У ICAO відзначили, що Китай вже прийняв превентивні заходи для стримування поширення вірусу, призупинивши роботу громадського транспорту в Ухані і запровадив обмеження на поїздки і перевірку пасажирів, що вилітають з деяких аеропортів Китаю.

«Процедури перевірки людей при в'їзді були введені в 20 країнах, включаючи Австралію, Бангладеш, В'єтнам, Індію, Індонезію, Італію, Казахстан, Канаду, Малайзію, Мексику, М'янму, Непал, Республіку Корея, РФ, Сінгапур, Таїланд, Сполучене Королівство, США, Філіппіни і Японію», – йдеться в повідомленні організації.

ICAO рекомендує державам вимагати міжсекторальну комунікацію і співпрацювати з усіма відповідними зацікавленими сторонами на національному та міжнародному рівнях, що стосується можливих змін ситуації з поширенням вірусу або зі змінами в авіаційній галузі.

За останніми даними, кількість підтверджених випадків захворювання в країні зросла до 6 078. Кількість померлих від коронавірусу у Китаї зросла на 26 осіб – до 132.

Як повідомлялося, влада заблокованого китайського міста Ухань штрафує тих, хто на тлі паніки підвищує ціни на продукти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло