Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
День бабака вже не той: зоозахисники вимагають замінити тваринку роботом

День бабака вже не той: зоозахисники вимагають замінити тваринку роботом

Електронний бабак зі штучним інтелектом був би цікавішим публіці і точніше би прогнозував погоду

День бабака вже не той: зоозахисники вимагають замінити тваринку роботом
фото DR

Знаменитого бабака Філа, який щороку пророкує прихід весни в штаті Пенсільванія, можуть замінити роботом. Про це просять зоозахисники, вони опублікували лист до керівництва Groudghog Club на сайті РЕТА.

За їх словами, бабак Філ потрапляє в стресову ситуацію кожен рік 2 лютого, коли його витягують з нори, і він опиняється в оточенні натовпу людей і спалахів світла. Замінити бабака можна було б аніматронним роботом, вважають в міжнародній Організації по боротьбі за права тварин.

«В природі бабаки активно уникають людей. Знаходження в безпосередній близькості від публіки викликає у цих тварин сильний стрес. Коли Філа витягують з його нірки і він опиняється в натовпі людей і спалахів світла, він поняття не має, що відбувається. Будучи відправленим у свою клітку в інші дні року, він не може рити, копати чи добувати корм. Це не природне життя для цих тварин», – наголошують в організації.

«Використання технологічно просунутих пристроїв, таких як аніматроніка, замість живих тварин зараз популярне як ніколи. У нас навіть є технологія для створення аніматронного бабака з штучним інтелектом, який дійсно міг би передбачати погоду. Електронний Філ відродив би інтерес до Дня бабака і зробив би його набагато більш прогресивним», – пропонують захисники тварин.

День бабака традиційно відзначається в США 2 лютого. У цей день потрібно стежити за бабаком, що вилазить зі своєї нори, щоб дізнатися, коли настане весна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті